aanmelden voor vieringen niet meer nodig

Vlak voor het weekend hebben de bisschoppen versoepelingen aangekondigd. Vanmorgen in de vergadering van het pastoraal team hebben we besloten daarin mee te gaan.

Dat betekent dat er vanaf maandag 20 juli niet meer gereserveerd hoeft te worden voor de vieringen. Aanmelden kan aan de deur. We hebben daarvoor een briefje gemaakt waarop mensen hun naam en telefoonnummer kunnen invullen, zodat we mensen als dat nodig is kunnen informeren over een coronabesmetting van één van de kerkgangers. Mensen kunnen aan het eind van de dienst zulke briefjes meenemen om ze voor een volgende keer al thuis in te vullen en af te geven bij het binnenkomen van de kerk. 

Alle andere protocollen bij het binnengaan en uitgaan van de kerk blijven zoals ze nu zijn. In het kort nog even de regels voor het kerkbezoek.

Tagged with: