Aanmelden voor vieringen

Veilig vieren in coronatijd

In coronatijd kunnen we maar een beperkt aantal bezoekers toegang verlenen tot onze kerken. Klikt u in het overzicht hieronder op een datum, dan krijgt u een formulier aangeboden waarmee u zich kunt aanmelden voor de viering op een dag in  die week.
Is er een zitplaats voor u, dan krijgt u meteen een reactie terug in de vorm van een welkomstmail!
Heeft het systeem uw aanmelding geaccepteerd maar u ontvangt daarop géén welkomstmail, dan heeft u waarschijnlijk een typefout gemaakt bij het invullen van het email-adres. U staat dan wél geregistreerd als te verwachten bezoeker. We adviseren u het ingevulde email-adres goed te controleren voordat u het formulier verzendt.

Aanmelding voor de weekendvieringen sluit steeds op vrijdag om 11.30 uur.


Vieringen door de week

 Ma
Dom
Di
Mart
Woe
Dom
Do
Mtho
Vr
Bon
6 t/m 10 juli68910

Weekendvieringen

 Za
Dom
Zo
Mtho
Zo
Mart
Zo
Bon
11 t/m 12 juli111212

Klik hier voor het complete vieringrooster

Top