communiefeest 17 mei gaat niet door 

Een mooie groep van tien kinderen uit Leeuwarden, Warten en Stiens is een paar maal op vrijdagmiddag samengekomen in het parochiehuis bij de Dominicus. Onder leiding van Rennie Schotanus, Gerda Wiersma en pastoor B. van der Wal bereidden ze zich voor op de Eerste H.Communie.

Helaas gooit het coronavirus roet in het eten! De bijeenkomsten hebben we moeten staken. Via de mail krijgen de kinderen opdrachtjes voor thuis. Ook via de ‘digitale weg’ komen de verschillende delen van een Eucharistieviering aan bod. Bijbelverhalen beluisteren via internet, thuis tekenen en plakken horen bij de voorbereiding.

Helaas is nu duidelijk geworden dat het Communiefeest op 17 mei niet door kan gaan. Zodra een nieuwe datum is vastgesteld, melden we dat hier.

Tagged with: , ,