concerten in de Bonifatiuskerk

Zaterdag 5 juli 16:00 Start zomerconcerten Bonifatiuskerk

Iedere zaterdag in juli en augustus is er om 16:00 een concert in de Bonifatiuskerk. Jonge muzikanten verzorgen afwisselende muziek op orgel, viool, hobo en met de zangstem.

De concerten duren ongeveer 40 minuten. De toegang is gratis, collecte bij de uitgang. Het eerste concert wordt gegeven door Wietse Ouwejan, organist en kerkmusicus in Dronrijp en Joure. Van harte welkom!

 

concerten voor de komende weken:

 5 juli Orgelconcert Wietse Ouwejan, organist Dronrijp & Joure. 16:00, Bonifatiuskerk. Toegang vrij.

12 juli Orgelconcert Elena Fabris, organiste Martinikerk Groningen. 16:00, Bonifatiuskerk. Toegang vrij.

19 juli Hobo en orgel in concert; Geraldina Gaastra en Johan Smit, organist Bonifatiuskerk. 16:00, Bonifatiuskerk. Toegang vrij.

26 juli Orgelconcert Siegfried Derks, organist Bonifatiuskerk. 16:00, Bonifatiuskerk. Toegang vrij.

 2 augustus Zang en orgel in concert; Maria Boeschoten en Annemiek Zeldenrust, studenten conservatorium Groningen. 16:00,  Bonifatiuskerk. Toegang vrij.

 9 augustus Orgelconcert Jan Willem Jonkman, student conservatorium Groningen. 16:00, Bonifatiuskerk. Toegang vrij.

16 augustus Viool en orgel in concert; Janneke Boeschoten en Johan Smit, organist Bonifatiuskerk. 16:00, Bonifatiuskerk. Toegang vrij.

23 augustus Orgelconcert Marien van de Weg, organist Genemuiden. 16:00, Bonifatiuskerk. Toegang vrij.

30 augustus Slotconcert Jos Maters, organist St. Nicolaasbasiliek Amsterdam. 16:00, Bonifatiuskerk. Toegang vrij.