Geprolongeerd: Lectio Divina

Lectio divina, de eeuwenoude methode van biddend lezen/lezend bidden behoeft waarschijnlijk inmiddels geen introductie meer. Nadat wij eind vorig jaar met het experiment begonnen, beschikken we nu – dankzij de feedback van een trouwe groep deelnemers – over een degelijk concept. In de eerste vier bijeenkomsten, eind vorig jaar, behandelden we het boek Jona. Maar begin dit jaar hebben we de opzet veranderd. In de bijeenkomst op maandagavond stellen we de evangelietekst van de zondag daarop centraal. Na drie bijeenkomsten in januari en februari bleek de groep deze aanpak te waarderen. Langs deze lijn willen we dan ook tot de zomervakantie doorgaan.

We hebben tot het begin van de vakantie de volgende bijeenkomsten gepland:

Data: 20 maart, 17 april, 15 mei en 19 juni

Tijden: 19.30 u – 21.30 u

Plaats: Titus Brandsma-huis,

(Bonifatiusplein 21, Leeuwarden)

Kosten: € 3,- per keer

Opgave: kerkelijkbureau@sintvitusparochie.nl

 

Belangstelling? Wacht niet te lang: er is ruimte voor maximaal 10 deelnemers per avond. Je kunt voor één keer aanschuiven om te proeven of het iets voor je is. Voor alle keren inschrijven kan natuurlijk ook.

Tot ziens

Pastor Lysbeth Minnema/Frits Eshuis.