maandactie juli: vehikel zegenen op herhaling

De opbrengsten van de ludieke acties zijn voor de inrichting van de Franciscuszaal, inclusief de apparatuur die aangeschaft moet worden voor beeld en geluid.

De vakantieperiode staat weer voor de deur, en hoewel veel mensen in eigen land zullen blijven, trekken mensen er wel op uit: met de fiets, de brommer, motor of auto, rollator, scootmobiel. Daarom willen we mensen in de gelegenheid stellen om hun vervoersmiddel te laten zegenen. Ook is er gelegenheid om een Christoffelmedaille te kopen. Dit zal plaatsvinden op zaterdag 3 juli tussen 14.30 en 15.30 uur op en naast het kerkplein van de Maria ten hemelopneming in Wytgaard (Tjissema 2). Deze zegen is voor alle parochianen van de Sint Vitus Parochie! En ook niet parochianen zijn welkom. Men is vrij om een bijdrage te geven voor het Titus Brandsma Huis.    

In de maand augustus is geen ludieke actie vanwege de vakantieperiode.