‘op reis’tijdens openluchtdienst Wirdum 23 juni

Reizen wordt vaak gebruikt als metafoor voor het Leven. Een mens is een leven lang onderweg en ‘Op reis’. Als een pelgrim gedreven door hoop, zoekend naar geloof en liefde. Tijdens de openluchtdienst op 23 juni trekken we rond het thema ‘Op reis in geloof, hoop en liefde’ samen een stukje op.

De openluchtdienst is een initiatief van de PKN gemeente Wirdum en de locatie Wytgaard van de Vitusparochie. De dienst is geschikt voor alle leeftijden, van jong tot oud. De inloop is vanaf 9.00 uur, met koffie en thee. De dienst begint om 9.30 uur. Bij slecht weer wijken we uit naar de schuur op dezelfde locatie. Graag een eigen stoel meenemen.

Thema: ‘Op reis in geloof, hoop en liefde’

Wanneer: Zondag 23 juni 2024

Waar: In de tuin van fam. Reitsma, Werpsterdyk 11 Wirdum

Tijd: Inloop met koffie vanaf 9.00 uur, aanvang 9.30 uur

Voorganger: Pastor Germa Kamsma-Kunst

Muzikale begeleiding: Brassband Wurdum o.l.v Arjen Steur

Collecte: Bestemd voor Make-A-Wish Nederland. De 15-jarige Maaike Brouwer uit Wirdum fietst met 11 andere leerlingen en enkele docenten vanuit het Duitse Cochem naar csg Comenius Esdoorn in Leeuwarden. De 500 kilometer worden tussen 17 en 21 juni afgelegd. Make-A-Wish geeft een kind met een ernstige ziekte een onvergetelijke ervaring.