huis van ontmoeting

Huis van Ontmoeting weer open

Elke ochtend zitten er weer mensen aan tafel voor een kopje koffie, een praatje, soms een vraag over geldzaken of andere problemen. Op maandagochtend worden er vaak kaarten gemaakt door een aantal knutsellefhebbers en je kunt er zo bij aanschuiven. Af en toe komen de spelletjes uit de kast. Maar in alle rust de krant lezen kan ook.

De deur van het Titus Brandsmahuis naast de Bonifatiuskerk, Bonifatiusplein 21 in Leeuwarden, staat na een korte zomerstop weer open voor iedereen die wil, gelovig of niet, jong of oud. Van maandag tot en met donderdag van 9.30-11.30 uur en op vrijdag van 10.15 tot 11.30 uur. U bent van harte welkom. Loop gerust eens binnen en proef de sfeer. Er is een traplift aanwezig, zodat ook mensen met scootmobiel of rollator binnen kunnen komen.